FÄSTMANSSOFFA, Nyrokoko, 1800-talets slut.

1416926. FÄSTMANSSOFFA, Nyrokoko, 1800-talets slut.

Fästmanssoffa nyrokoko sent 1800-tal, längd 170 höjd 108 cm (sitthöjd 44).

Åldersslitage, skav, fläckar, möjligt senare omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678