Med över samt underskåp.
Överskåp med med 2 st dörrar samt 3 st hyllplan inuti.
Underskåp med 2 st dörrar, 2 st lådor samt 2 st hyllplan inuti.
Märkt Waggeryds Möbelfabrik AB, Sign. proof Carl Malmsten.
Längd 92, bredd 41, totalhöjd 173 cm.
Slitage, märken.
Nyckel/nycklar finns.
Med över samt underskåp.
Slitage, märken.
Nyckel/nycklar finns.