VITRINSKÅP, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik.

1416635. VITRINSKÅP, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik.

Med över samt underskåp.
Överskåp med med 2 st dörrar samt 3 st hyllplan inuti.
Underskåp med 2 st dörrar, 2 st lådor samt 2 st hyllplan inuti.
Märkt Waggeryds Möbelfabrik AB, Sign. proof Carl Malmsten.
Längd 92, bredd 41, totalhöjd 173 cm.

Slitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med över samt underskåp.

Slitage, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 947