IB KOFOD LARSEN, Soffa, "Kandidaten", ca 1960-tal.

1416069. IB KOFOD LARSEN, Soffa, "Kandidaten", ca 1960-tal.

Tre-sits, lösa rygg och sittdynor klädda med konstläder, längd 190, höjd 78, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, skav, borttagna sittplattor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 996