1415549. APOTEKSFLASKOR, 8 stycken, 1900-talets första hälft.

Några flaskor saknar propp.
Höjd 10 - 29 cm.

Små kant nagg på de större brukarna och övrigt slitage.

Några flaskor saknar propp.
Höjd 10 - 29 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1415549

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 127