LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1967. Totalvikt 518 gram.

141479. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1967. Totalvikt 518 gram.

Stämplat K&BC. Gipsmassa i foten. Höjd 24 cm.

Bruksslitage. Mörknat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mörknat silver.

Antal besök: 1 750