PARET FÅTÖLJER, Betsade med fjädrande resår, 1900-tal.

1414523. PARET FÅTÖLJER, Betsade med fjädrande resår, 1900-tal.

2 stycken fåtöljer med breda karmar samt fin textil beklädnad, löstagbara sitsar, B78 D86 H97 cm (sitthöjd 44).

Ålders- samt Bruksslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 251