PARET KARMSTOLAR MED GALONSITSAR SAMT BETSADE, ca 1960-tal.

1414422. PARET KARMSTOLAR MED GALONSITSAR SAMT BETSADE, ca 1960-tal.

2 karmstolar med galon i sitsarna B59 D52 H78 (sitthöjd 45).

Bruksslitage, galon med torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415