MATTA, rölakan, Sandö, signerad Å, (Anna-Johanna Ångström) 170x230 cm.

1414378. MATTA, rölakan, Sandö, signerad Å, (Anna-Johanna Ångström) 170x230 cm.

"Sandö". Axeco Svenska AB.
Etikettmärkt.

Bruksslitage samt ställvis avsaknand av fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Sandö". Axeco Svenska AB.
Etikettmärkt.

Antal besök: 1 121