FIGURIN, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-tal.

1414207. FIGURIN, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-tal.

Delfiner, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Delfiner, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 193