LUCIEN NEUQUELMAN. Färglitografi.

1413662. LUCIEN NEUQUELMAN. Färglitografi.

Kustbild med segelbåtar. Signerad samt numrerad LXXXXVI/CXX
45x54 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x54 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 489