BOKHYLLA, MASSIV EK, England ca 1970-tal, Old Charm.

1413315. BOKHYLLA, MASSIV EK, England ca 1970-tal, Old Charm.

5 delar i massiv ek, 'vitrinskåp med barskåp, vitrinskåp hörn modell, stor och liten bokhylla samt överliggare höjd 198 cm totallängd skåp (50, 91, 91, 134, 172) ca 540 cm, djup ca 48 cm.

Mindre bruksslitage, en dragring låda saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 905