Teakfanér, med inslag av olikfärgat glas,
Bredd 30,5 cm
Djup 30,5,
Höjd 18 cm.
Bruksslitage, smärre skador på ljusraster.
Bredd 30,5 cm
Djup 30,5,
Höjd 18 cm.