ESAIAS THORÉN. Tuschteckning.

ESAIAS THORÉN. Tuschteckning.
1412957. ESAIAS THORÉN. Tuschteckning.

Ansiktsporträtt, signerad och daterad -81, 15x6,5 cm.

Mindre ytslitage.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 638