PARET EMMAFÅTÖLJER MED FOT PALLAR, sent 1800-tal/ tidigt 1900-tal.

1412646. PARET EMMAFÅTÖLJER MED FOT PALLAR, sent 1800-tal/ tidigt 1900-tal.

2 fåtöljer med fotpallar i röd plysch, Fåtölj B54 D85 H75, Pall 17 x 22 x 38 cm.

Bruksslitage, slitage sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, slitage sömmar.

Antal besök: 477