SKRIN SNÄCKDOSA SILVER, 1898 CJ HÄGGSTRÖM VISBY.

1412405. SKRIN SNÄCKDOSA SILVER, 1898 CJ HÄGGSTRÖM VISBY.

Snäckdosa tillverkad av snäcka samt silver, rikligt dekorerad namnad Emil, märkt CJH kattfot s U6 W (Visby) 3,5 5 x 8 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 748