SILVERMYNT SVENSKA 1800/1900-TAL SAMT USA SILVERDOLLAR 1922, ONE DIME 1899.

1412381. SILVERMYNT SVENSKA 1800/1900-TAL SAMT USA SILVERDOLLAR 1922, ONE DIME 1899.

Silvermynt Sverige 27 stycken 2 kronor (bl.a 1890, 1912) 15 stycken 50/25/10-öringar. Silvermynt USA 1 styck silverdollar 1922 samt 1 styck One Dime 1899. Totalvikt 450 gram.

Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- samt Bruksslitage.

Antal besök: 1 005