TENNFAT LUND 1700-TAL 33,5 CM.

1412011. TENNFAT LUND 1700-TAL 33,5 CM.

Tennfat med flera stämplar bl.a. LUND Q2 (1798) med en diameter på 33,5 cm.

Ålders- samt Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391