SKÅLAR & FAT KINA 4 DELAR, 1800-tal.

1411997. SKÅLAR & FAT KINA 4 DELAR, 1800-tal.

4 delar kinesiskt porslin 1800-tal, skålarnas diameter 11,5 cm faten 16 cm.

Ålders- samt Bruksslitage, ett fat ned nagg/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 219