1411982. FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Bra Bohag, Tingströms, 1960-tal.

Teak. Märkt. Längd 122 cm, bredd 81 cm, höjd 55 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Märken. Fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Föremålsnr
1411982

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 373