BOKHYLLA I FANERAD EK, Tidigt 1900-tal.

1411930. BOKHYLLA I FANERAD EK, Tidigt 1900-tal.

Bokhylla i fanerad ek med måtten D31 x L80 x H160cm.

Ålders samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt Bruksslitage.

Antal besök: 534