JOHNNY MARTINSSON. skulptur, ''Väktaren'', Järn/trä, signerad EJM, numrerad 1/5.

1411867. JOHNNY MARTINSSON. skulptur, ''Väktaren'', Järn/trä, signerad EJM, numrerad 1/5.

Ca 139x29x18 cm.
Hjälmen är ca 28x37 cm.

En delvis lös plåtdel och en helt lös, till den fasta sockeln i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 139x29x18 cm.
Hjälmen är ca 28x37 cm.

Antal besök: 925