KLAFFBORD, Betsad furu, ca 1930/1940-tal.

1411545. KLAFFBORD, Betsad furu, ca 1930/1940-tal.

B80 x L136 x H73 cm (med utfällda klaffar).

Bruksslitage, fläckar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 260