KÖKSSOFFA BEMÅLAD FURU, JUGEND STIL, 1900-talets första hälft.

1411535. KÖKSSOFFA BEMÅLAD FURU, JUGEND STIL, 1900-talets första hälft.

Soffa med textilbeklätt lock, D55 x H88 x ca L200 cm.

Åldersslitage, nött textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, nött textil.

Antal besök: 2 297