SKRIVBORD JUGEND I EK, Tidigt 1900-tal.

1411494. SKRIVBORD JUGEND I EK, Tidigt 1900-tal.

Delbart skrivbord i ek, hurtsar med invändiga lådor, D80 x H78 x L150 cn.

Ålders- samt Bruksslitage, solblekt fläckar, en dragring saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 553