OLA BILLGREN. Akvarell med tusch.

1410709. OLA BILLGREN. Akvarell med tusch.

Surrealistisk komposition med gående hund, signerad samt daterad 1955, 17x14 cm.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 801