ARMBANDSUR HERR, Omega Automatic Genéve, Guld på stål.

1410596. ARMBANDSUR HERR, Omega Automatic Genéve, Guld på stål.

Omega Automatic Genéve med en diameter inkl. kronan ca 38 mm, sannolikt original armband märkt OMEGA SWISS MADE.

Bruksslitage, mindre repor i "glaset", fungerar vid katalogiseringen, ingen funktionsgaranti lämnas på äldre klockor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 815