Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, gulmetall, Lamp Gustaf, 1900-talets senare hälft.
1410589. GOLVLAMPA, gulmetall, Lamp Gustaf, 1900-talets senare hälft.
Höjd 115 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 115 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
203