STOLAR, 4 st, "Axet" Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

141039. STOLAR, 4 st, "Axet" Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Ny textil på sitsar, kannelerade ben.

Smärre slitage, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor märken.

Antal besök: 959