BERT ZEDRÉN. AKVARELL på papper, Krusenstjernska, Kalmar, signerad och daterad 1995.

1410357. BERT ZEDRÉN. AKVARELL på papper, Krusenstjernska, Kalmar, signerad och daterad 1995.

höjd 29 cm, bredd 39 cm.

Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 39 cm.

Glas saknas.

Antal besök: 1 165