VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-tal.

1410086. VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-tal.

Bredd 142 cm, djup 42 cm, höjd 175 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 1 007