FÅTÖLJ, "Kavaljeren" Bröderna Andersson.

1409856. FÅTÖLJ, "Kavaljeren" Bröderna Andersson.

Klädd i fårskinn samt märkt/stämplad.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 3 222