BYRÅ/DRAGKISTA, tvådelad, 5-lådig, sengustaviansk, 17/1800-tal.

1409823. BYRÅ/DRAGKISTA, tvådelad, 5-lådig, sengustaviansk, 17/1800-tal.

Bredd 126 cm, djup 58 cm, höjd 130 cm.

Slitage, färgbortfall, märken och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 549