Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Asiatika
VAS, Cloisonné och Lackarbete, Kina, 1900-tal.
1409567. VAS, Cloisonné och Lackarbete, Kina, 1900-tal.
Höjd 26 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
541