RANSONERIGSKUPONER SAMT HÄFTE, 1900-tal.

1409546. RANSONERIGSKUPONER SAMT HÄFTE, 1900-tal.

Häfte 10 år utan motbok
Etui med flertalet ransoneringskuponger.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häfte 10 år utan motbok

Slitage.

Antal besök: 274