Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
LOCKURNA, porslin, Kunglig Dansk "Blå Blomst" 1900-tal.
1409191. LOCKURNA, porslin, Kunglig Dansk "Blå Blomst" 1900-tal.
höjd 29 cm.
mindre brksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 29 cm.
mindre brksslitage.
Kalmar Auktionsverk
460