SITTGRUPP, 3 delar, Johanson Design.

1407165. SITTGRUPP, 3 delar, Johanson Design.

Bord diameter 60 cm, höjd 70 cm
Stolar rygghöjd 74 cm.

Bord med stor fläck, stolar solblekta
Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar rygghöjd 74 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 359