HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. Multipel, plexiglas.

1406670. HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. Multipel, plexiglas.

Signerad samt numrerad 141/250 ex. Daterad -76
40x40 cm.

Ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x40 cm.

Ytrepor.

Antal besök: 364