BLÅSLAMPA, mässing, Original Max Sievert, Typ 571, 1900-tal.

1405293. BLÅSLAMPA, mässing, Original Max Sievert, Typ 571, 1900-tal.

Blåslampa type 571 tillverkad i mässing och järn.
Höjd ca. 25 cm.

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25 cm.

Antal besök: 4 898