PABLO PICASSO. LITOGRAFI.

PABLO PICASSO. LITOGRAFI.
1405208. PABLO PICASSO. LITOGRAFI.

Picasso litografi, inramad, daterad 21.12.53, bildens mått: 34,5 och 25,5 cm, rammått: 50 x 49,5 cm.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 979