PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

1405154. PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

Två Picasso-litografier, inramade på båda sidor, (2 ark i en ram), bildstorlek: 26 x 24 cm, rammått: 50 x 49 cm.

1. Tjurfäktning motiv signerad
2. Tjurfäktare på Perd kontra Bull.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 106