TEXTILTRYCK JOBS, 1900-tal.

1401243. TEXTILTRYCK JOBS, 1900-tal.

höjd 87 cm, bredd 58 cm
oramad.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 87 cm, bredd 58 cm
oramad.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 285