JAKTTROFÉER, 5 st, Råbockshorn, 1900-tal.

140123. JAKTTROFÉER, 5 st, Råbockshorn, 1900-tal.

3 st, monterade på träplatta, 2 utan. Höjd på plattor 15 - 20 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 850