DATORSPEL, 7 st, CD-ROM, 1900-tal.

1400412. DATORSPEL, 7 st, CD-ROM, 1900-tal.

Redneck Rampage.
Pro Pinball.
M1 Tank Platoon.
Firestorm Thunderhawk 2.
Mech Warrior 2 Expansion pack.
Chasm The Rift.
Steel Panthers III.

Kartonger med slitage och skador. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Redneck Rampage.
Pro Pinball.
M1 Tank Platoon.
Firestorm Thunderhawk 2.
Chasm The Rift.
Steel Panthers III.

Antal besök: 885