1398499. VERNER PANTON. Barskåp, Studioline.
Palisander. Längd 70, bredd 70, höjd 47 cm inkl. hjul. Inredning och hyllplan i spegelglas. Cites-intyg medföljer
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Kantstötningar med retuscher, märken, repor och slitage.
Verner Panton (1926–1998)