VERNER PANTON. Barskåp, Studioline.

1398499. VERNER PANTON. Barskåp, Studioline.

Palisander. Längd 70, bredd 70, höjd 47 cm inkl. hjul. Inredning och hyllplan i spegelglas. Cites-intyg medföljer

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Kantstötningar med retuscher, märken, repor och slitage.

Verner Panton (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Verner Panton (1926–1998)

Antal besök: 3 216