BORDSTELEFON, bakelit och metall, 1900-talets första hällft.

1398497. BORDSTELEFON, bakelit och metall, 1900-talets första hällft.

Växeltelefon. Höjd 30 cm. Bredd 21 cm.

Slitage samt kontakt avklippt. Plast med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 433