Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KJELL BOLINDER. VAS, keramik, harpälsglasyr, signerad, 1900-tal.
1398462. KJELL BOLINDER. VAS, keramik, harpälsglasyr, signerad, 1900-tal.
höjd 10 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 10 cm.
Kalmar Auktionsverk
581