Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SOCKERSKÅL PÅ FOT, nysilver, 1900-talets första hälft.
1398458. SOCKERSKÅL PÅ FOT, nysilver, 1900-talets första hälft.
Höjd 34 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
415