CARL MALMSTEN. Skåp, "Ambassadör", Åfors Möbelfabrik.

1397372. CARL MALMSTEN. Skåp, "Ambassadör", Åfors Möbelfabrik.

Valnöt. Längd 111, bredd 44, höjd 178 cm.
Delbart.
Stämplad på insidan av låda.

Bruksslitage, fint skick.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Delbart.
Stämplad på insidan av låda.

Bruksslitage, fint skick.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 131