EDVIN ÖHRSTRÖM, Ariel Vas Orrefors, Signerad.

1396283. EDVIN ÖHRSTRÖM, Ariel Vas Orrefors, Signerad.

Vas Orrefors ca 1957, Ariel, dekor av horisontella band i rubinrött samt luftbubblor, signerad ORREFORS Ariel No 473 F EDVIN ÖHRSTRÖM, höjd 19,5 cm.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 2 226